2015.03.27. péntek, 19:00 – Sopron, Krasznai Ferenc Sportcsarnok (50 néző)
Vezette: Török Z., Esztergályos R., Szalai Zs.

SMAFC: Török 12, Csaplár-Nagy 13, Nagy 7, Karácsonyi 7/3, Balogh 7/3. Csere: Jávor 9/3, Szekeres 6, Czeller 9, Szlávik 6/6, Bali 5, Szabó 13/3.
Edző: Barlai Tamás
MAFC: Dudás 4, Vittay 27/9, Nikitin 10, Garai 8/3, Csapai 9/6. Csere: Vízvári 3/3, Jász 11.
Edző: Garai Péter

„Vesztergom hiányzott a soproni együttesből, helyette Czeller Márton került a keretbe a SMAFC-NYME-nél. A fővárosiak fél órával a mérkőzés kezdete előtt még nem érkeztek meg, de a hazaiak elkezdték a melegítést. Ahogy telt az idő, továbbra sem volt hír a MAFC II. csapatáról, végül 5 perccel 19:00 óra után érkezett meg a csapat, 19:15 körül kezdődhetett a találkozó.
A 7 emberrel felálló MAFC II. 5 percig tudta tartani magát a Krasznai Ferenc Sportcsarnokban. 12:7-es hazai vezetés után gyorsan tíz pont fölé nőtt az egyetemiek előnye. Vittay tudta valamelyest meccsben tartani a budapesti csapatot (25:13).
A második negyedben tovább nőtt a differencia a felek között, miközben Barlai Tamás minden játékosát pályára tudta küldeni. Szekeres és Czeller különösen hasznosan és jól játszottak a SMAFC-NYME-ben, a többi pályára kerülő játékosról is el lehetne mondani ugyanezt. A félidei, 50:25-ös eredmény önmagáért beszélt.
A második félidőben sok újdonság már nem történt. Barlai Tamás csapat tartotta előnyét, miközben több szerkezeti megoldást is kipróbálhattak a soproniak. A MAFC II. ugyan próbálkozott, de nem sok esélye volt ezen az estén. A SMAFC-NYME alacsony felállással is verte a vendégeket. Sajnos a soproniak számára így nem volt túl hasznos a találkozó, de a győzelem persze így is győzelem.”

Barlai Tamás:

„A mérkőzésen végig koncentráltan játszottunk és már az első félidőben eldöntöttük a meccset. Örülök a győzelemnek és hogy mindenki tudott játszani és ki tudta venni a részét a meccs megnyeréséből.”