2015.12.18. péntek, 19:00 – Sopron, Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Németh András

SMAFC: Berneczei 19/3, Balogh 28/9, Werner 8, Karácsonyi 10/3, Török 2. Csere: Nagy 2, Füzi 6, Németh, Papp.
Edző: Meszlényi Róbert, Horváth József
Baja: Ágfalvi 20/3, Nagy 9, Délity 13/9, Katyanszki 16, Fehér. Csere: Braun 1, Mándity 15, Szabó 4, Pálkerti 6.
Edző: Hosszú István

„A SMAFC-NYME a Bonyhád után egy újabb, papíron legyőzhető ellenfelet fogadott a Krasznai Ferenc Sportcsarnokban a Bajai Bácska FKE személyében a 2015-ös év utolsó mérkőzésén.
Változatos, igazi közönségszórakoztató mérkőzésen azonban ezúttal is alulmaradt ellenfelével szemben Meszlényi Róbert csapata, és szintén a végjátékban kapituláltak az egyetemiek.
Az egész első félidő nagyon hullámzóan telt, hol az egyik, hol a másik csapatnak voltak jobb periódusai, de a legnagyobb különbséget mégis a Baja tudta kiharcolni a nagyszünetre (39:45). A SMAFC-NYME-t Balogh, Karácsonyi, Berneczei és Werner pontjai tartották életben, míg a vendégek részéről Délity, Ágfalvi, valamint Katyanszki és Mándity voltak eredményesek.
A második félidő elején két perc alatt fordítottak a hazaiak, de kapaszkodtak a vendégek. Olyannyira, hogy a harmadik negyed utolsó percében már ismét náluk volt az előny (60-63). Futott az eredmény után az egyetemi együttes, két perccel a vége előtt sikerült is egalizálniuk Baloghéknak két alkalommal is, de az utolsó másfél percet ezúttal sem bírta fejben a Meszlényi-legénység.”

Meszlényi Róbert:

„A Bonyhád elleni mérkőzéshez hasonlóan ezúttal sem bírtuk a végjátékot fejben, a jövőben ebben kell sokat fejlődnünk.”