Nem sikerült megszerezni a második győzelmünket!

SMAFC 1860 KA –  Bonyhád KSE

86-99
(16-23, 15-13, 25-32, 30-31)

A harmadik fordulóban az Atomerőmű SE Bonyhád együttesét fogadtuk.

A kezdő feldobás után a Bonyhád kapta el hamarabb a fonalat, ugyanis egy 13-2-es rohamot vittek véghez, így masszív előnyhöz jutottak vendégek.

A következő 10-15 percben csapatunk több-kevesebb sikerrel próbálta ledolgozni a kialakult hátrányát, amely a félidőre remek eredményt szült, hiszen 5 pontra közelítettük meg az ellenfelünket.

A szünetet követően ismét a bonyhádiak percei következtek, akik kíméletlenül büntettek a távoli dobásaikkal.

A mieink igyekeztek válaszolni minden egyes találatukra, azonban nem ültek a mérkőzés folyamán a külső próbálkozásaink, amely megpecsételte a sorsunkat, így a második vereségünket szenvedtük el a bajnokságban.

Carlos Vallejo Rocamora : Először is gratulálok a vendégcsapatnak, megérdemelt győzelmet arattak. Sajnos védekezésünk a mai napon nem volt éles, az ellenfélnek rengeteg könnyű kosara volt. Ezen mindenképp javítani szeretnénk, valamint a mai napon szintén szép számmal kilátogató szurkolóinkat is jobban ki szeretnénk szolgálni a jövőben.

A mérkőzés további képeiért IDE kattints!