Remek rajt után vereség

Férfi NB I. B Nyugati csoport – Alapszakasz – 2. forduló

MTK Törökbálint – SMAFC-NYME 90:52

(20:18, 16:17, 22:11, 32:6)
2015.10.16. péntek, 17:00 – Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Sértő Róbert, Bagi Bálint

MTK: Jakab 25/3, Bihari 21, Horváth K. 21/15, Spiriev 6.
SMAFC: Török 11, Vesztergom 6, Nagy G. 8.

Losonczy Dániel (Kezdo5.hu):

„Egy félidőn keresztül érett a soproni csoda, a vendégek remek rajtot véve tartották kézben a mérkőzést, jobbára a törökbálintiaknak kellett futniuk az eredmény után, csak szenvedve tudtak mégis egy pontos előnyt kicsikarni a nagyszünetre. A térfélcsere után azonban ritmust váltottak Bihariék és már 20 pont körüli különbség kezdett kialakulni, csupán egy jó negyed végi hajrával tudtak még meccsben maradni a Meszlényi-legények. A záró etapra aztán teljesen felőrölte ellenfelét az MTK, hat pontot engedélyezve mindössze a soproniaknak, miközben támadásban villogtak a hazai kedvencek, nem egyszer közönség szórakoztató megoldásokat is bemutatva. A házigazdáknál hárman is átlépték a 20 pontos határt, a Bihari–Jakab–Horváth trió összesen 67 pontot tettek be a közösbe!”